Bergüzar Korel takıntılarını açıkladı: Kimseye dokunmayı sevmem

Kendisi gibi oyuncu Halit Ergenç’le evli olan Bergüzar Korel, eşi ve üç çocuğuyla birlikte İngiltere’nin başkenti Londra’ya taşınmıştı.

Artık Londra’da yaşayan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, katıldığı programda hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı. Takıntılarından bahseden Korel’in o anları güldürdü.

“BEN SARIŞIN OLDUYSAM HERKES OLUR”

Dijital platformda yayınlanan dizisi için sarışın olan Korel konuyla ilgili: “Evet ben çok beğendim, Halit de çok beğendi. Gören arkadaşlarım da ‘Sanki hep sarışınmışsın gibi’ tarzında olumlu yorumlarda bulundular. Ben sarışın olduysam herkes olur, kısa saçla da çok rahat ediyorum açıkçası” şeklinde konuşmuştu.

“VOLEYBOLCUYDUM”

Korel, “Küçükken ben voleybolcuydum, antrenmandan önce uzun eşek oynadım, belimi sakatladım. Ve voleybol hayatım bitti. Uzun boyluların böyle bir sıkıntısı oluyor sırt ağrısı gibi… Ben voleybolcu olsam hayatım nasıl olurdu diye hep düşündüm.” dedi.

“TAKINTILARIM VAR”

Ünlü oyuncu kendisi hakkında bilinmeyenleri anlatırken, takıntılarından da bahsetti. Korel şu ifadeleri kullandı:

Takıntılarım var. Ben kimseye dokunmayı sevmem, öpmem kimseyi, bana dokunulmasından hiç hoşlanmam. Benim takıntılarım var. Uçağa binmeden önce story paylaşmam eğer uçak düşerse son hikayesi buydu diye haber olmasın isterim. Story yokken de havalimanındaki kameralara bakıyordum, son geçişe. Mesela ‘Kızlar ve Oğlanlar’ oyununu oynarken hep aynı çamaşırı giymem gerekiyor. Onu bulamazsam biterim. Çamaşırı görmüyoruz ama ben biliyorum onun orada olduğunu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x